Pronájem loděnice

Akce a oslavy všeho druhu

Proměňte vaši akci na nezapomenutelný zážitek. Ať už pořádáte rodinnou oslavu nebo firemní večírek, budete se na břehu Brněnské přehrady cítit hned ve skvělé náladě. Náš areál se nachází v Brně – Kníničkách, mezi hrází a Sokolským koupalištěm, nedaleko volejbalových kurtů Sokolák a hotelu Maximus Resort. Přesná poloha na mapě zde.

V areálu je k dispozici travnatá plocha, posezení u ohně a hřiště na nohejbal. Pohodlný přístup k hladině Brněnské přehrady pomocí koupacího mola. 10 vlastních parkovacích míst, 10 dalších v bezprostřední blízkosti. V hlavní budově je umístěna klubovna s kapacitou až 50 míst. Je vybavena stoly, židlemi, barem s dvojitým výčepem, lednicí a přilehlou plně vybavenou kuchyňkou. Dále nástěnnou TV (internet, HDMI, USB), Hi-i a Wi-fi internetové připojení. Na klubovnu navazuje částečně krytá terasa s venkovním grilem.

Svatby

Řekněte si své ANO na břehu přehrady a pak rovnou skočte do plavek! Pomůžeme vám uspořádat netradiční svatební veselku, která se zaryje do paměti.

Teambuildingy

Vybudujte týmového ducha při veslování, hraní volejbalu nebo jen u dobrého jídla a pití.

Oslavy a jiné akce všeho druhu

Už vás nebaví klasické oslavy a  večírky? U nás se nudit nebudete!

Potřebujete pomoc s organizací vaší akce? Neváhejte se nám ozvat, pomůžeme vám nejen se zajištěním prostor, ale také zabezpečíme další služby od cateringu, přes výzdobu až po večerní zábavu.

Napište nám, rádi vás u nás přivítáme

1 + 1 =